Kdy a kde

Akce se koná na hradě Točníku a v jeho okolí. Informace o poloze hradu a jak se tam dostat najdete pod tímto odkazem

Hrad Točník je kousek od Berouna ve vesnici s názvem Točník, kdo by to byl řekl :D. Na místě, dole pod hradem, je parkoviště pro auta.

Z vlastní zkušenosti doporučujeme jet do Žebráku. Je to město vedle Točníku a tam jede přímý spoj z Prahy autobusem. Odtamtud se dá dojít pěšky cca 3km. Je to asi nejednoduší cesta. Přímo do Točníku autobusy jezdí, ale spoj není moc častý. V případě zájmu by se dal domluvit odvoz v určitou hodinu autama ze Žebráku na Točník.

Mania vám nakreslila krásnou mapu, z které by cesta pěšky měla být jasná 🙂

Mapa – ZDE

Termín konání larpu je: 13.10.2017 – 16.10.2017

13.10.2017 (Pátek) – Příjezd na Točník (libovolná doba, ale nejdéle se bude registrovat do 21:00).

14.10-15.10.2017 (Sobota / Neděle) – Start hry je v sobotu ve 9:30, do té doby máte ještě možnost registrace, poté začneme lehkým informačním úvodem a začne hra. Hlavní úkoly beží zhruba do 22h, poté utichají a pokračují až v neděli ráno cca od 9:00h. V této době hra dále běží pro zájemce, či dle situace. Konec bude v neděli okolo 17h. Po konci hry budou následovat bujaré oslavy ve formě každoroční Valhally.

Noční režim – Ze soboty na neděli od 22h do 9:00h probíhá noční režim hry. Při tomto režimu nelze hráče usmrtit, tudíž ho nelze úplně dorazit (o herní předměty ho samozřejmě obrat lze). Pokud někdo zemře v tomto časovém rozmezí, do hry už se ten večer nezapojí, avšak ráno po skončení nočního režimu, je jeho postava opět plně zdráva a smrt se mu nezapočítává, jelikož mu zůstala jeho smrtka.

16.10.2017 (Pondělí) – Od rána začíná balení rekvizit a odjezd hráčů. Pro zájemce, kteří nám pomůžou bourat stavby a tak, je možnost zůstat ještě jeden až dva večery a užít si atmosféru hradu a závěrečné kalby s organizátory 🙂