Frakce

Nyní se seznámíme podrobněji s frakcemi ve hře.

Každý hráč se musí rozhodnout pro jednu aktivní frakci. Pasivní frakce jsou dobrovolné. Jsou to menší frakce, které jsou součástí světa Gothic a které slouží pro přivydělání mincí. Zvolení této frakce je čistě na vás. Pokud jedete za Rebely, můžete si vybrat z pasivních frakcí pouze mezi obchodníky, kováři, alchymisty a farmáři. Pro bestiář žádné pasivní frakce neplatí.

Rozdělení je následující:


Aktivní

Pasivní

Každý frakce poskytuje nějaké výhody a postavení ve světě. Je jen na vás jakou si zvolíte. Pokud byste měli zájem o speciální postavu typu bardů, divadelníků, malířů atd…obraťte se s tímto dotazem na email někoho z organizátorů, určitě se najdou cesty jak vaše přání naplnit 🙂

Prosíme hráče, aby si nebrali stany. Jen spacáky či deky, jelikož ubytování je zajištěno na hradě, pod gotickými stany a různými dřevěnými příbytky. Pokud vlastníte gotický stan nebo nějaký pěkný brloh, toto pro vás neplatí a určitě si ho přivezte. Gotické stany lze stavět jak v prostorách hradu, tak ve venkovních táborech. Pro rebelské frakce a Rudé oko je naopak nutností dovést nějaký stan, či brloh!!!